Kampaň Nebuď srab! startuje 1. prosince

01. 11. 2021, Kristina Mezníková | Aktuality

Kampaň na podporu rodin pečujících o dítě s postižením a služby rané péče, která těmto rodinám pomáhá, nazvaná Nebuď srab! Namoč se pro ranou péči vypukne v plné síle 1. prosince.

Cílem kampaně je podpořit rodiny, které se po narození dítěte s vážným postižením ocitly ve velmi náročné životní situaci. Namísto radostí z miminka prožívají velké obavy, nejistoty, svět se jim rázem otočil o sto osmdesát stupňů. Jako by je někdo hodil do ledové vody a oni musí chtě nechtě plavat. V těžkých začátcích pomáhá rodinám bezplatná služba rané péče.

Každý, kdo chce tyto rodiny podpořit, se může ke kampani připojit. Stačí darovat jakoukoli částku na podporu rané péče pro rodiny dětí s hendikepem a každý, kdo chce rodiny podpořit i symbolicky, se může namočit do ledové vody – v tomto záleží na každém, jak svůj ponor pojme. Může to být jen namočení nohy, ruky do potůčku, ledová sprcha, pro otužilce třeba i ponor v řece či rybníku. Pokud budete sdílet videa či fotky z ponoru, bude nás to velmi těšit, udělat to můžete zde nebo je umístěte na své sociální sítě s hashtagem #nebudsrab.

Pojďte do toho s námi!!!